Bayan Afrodizyak

Switch to desktop Register Login

Espanyols Volar Damla Bayan Uyarıcı Espanyols Volar Bitkisel Damla Nedir?

 Espanyols Volar
 Ürünü Hemen Satın Al!

Espanyols volar damla uzun yıllardan beri çiftler arasında cinsel ilişki yönünden yaşanan en önemli ve çözülmesi oldukça güç olan cinsel soğukluk olarak bilinen problemin giderilmesi amacı ile İspanyol bilim adamları tarafından üretilmiş ve etkisi kliniksel deneylerde kanıtlanmış etkili bir cinsel gıda takviyesi ürünüdür. Espanyols volar damla cinsel birlikteliğin yaşanması sırasında eşler arasında yaşanan cinselliğe karşı kayıtsız ve ilgisizliği gidererek gecenizin daha keyifli geçmesini sağlamaktadır.

 

Espanyols volar nedir? Yaşanılan problemlere rağmen erkeğin cinsellikte ısrar etmesi bayanları cinsellikten daha fazla uzaklaşmasına neden olmaktadır. Anlayış ve zaman ile cinsel soğukluğun üstesinden daha kolay gelinebilir ve sorunlar kalıcı bir şekilde çözülebilir. Cinsel dürtülerin hareketlendirilmesi amacı ile bitkisel ve doğal gıda takviyeleri olan espanyols volar damla gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz. Etkili bayan azdırıcı damla sayesinde çok kısa sürede cinsel yaşantınızda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz.

Espanyols Volar Kullanımı Ve Espanyols Volar İçeriği

Espanyols volar kullanımı dilaltına 4-5 damla direk olarak damlatılabilir veya asitsiz meyve suları veya çay, kahve ile en fazla 10 damla damlatılarak kullanılabilir. Cinsel soğukluk yaşamayan fakat ilişkilerinde daha fazla haz veya performans artışına gitmek isteyen bayanlarda rahatlıkla kullanabilir. Espanyols volar bitkisel damla kullanımı hamile ve emzirme döneminde olan bayanlar için uygun değildir. Çünkü anne ve bebek sağlığı için sakıncalı olabilir. Kullanımdan yarım saat sonra üstün özelliklerini göstermeye başlar.

 

Espanyols volar içeriği etken maddeleri; Vitamin B3 (Niasin), Horny Goat Weed, Avena Sativa, L-Arginin, Guarana ve Panax Ginseng gibi maddelerdir. Bilimsel olarak tasarlanmış, %100 doğal ve bitkisel bir üründür. Bu yüzden kullanıcının sağlığını tehdit etmez ve istenmeyen olumsuzluklar oluşturmaz. Espanyols volar bitkisel damla içeriği E-211 ve E-202 koruyucu maddesi içermektedir. 24 saat içinde 2 dozdan fazla alınmaması gerekir. Ayrıca bu özel bileşenli formül c vitamini açısından da oldukça zengindir.

Espanyols Volar Etkileri Ve Espanyols Volar Bitkisel Damla 20 Ml Yan Etkileri

  • Espanyols volar etkileri olarak cinsel İlişki öncesi stres yaşayan bayanlar üzerinde sakinleştirici özelliği vardır.
  • Kan akışını genital bölgelere yönlendirmeye yardımcı olur.
  • Cinsel arzuları ön plana çıkarması ile cinsel soğukluğun giderilmesini sağlar.
  • Espanyols volar bitkisel damla 20 ml kadınsal hormonların yapılanmasında oldukça etkilidir.
  • Cinsel isteksizliğin giderilmesi konusunda profesyonel bir uyarıcı olarak en çok tercih edilen üründür.
  • Kullanıcıyı Zevklendirir ve sex duygularını canlandırmaya yardımcı olur.
  • Espanyols volar etkileri Saatler süren süper bir seks ilişkisi sunmaktadır.
  • Bayanların birliktelik sırasında kendilerini rahat hissetmelerini sağlar.
  • Partneriniz ile hiç yaşamadığınız cinsel deneyimler ve fanteziler yaşayabilirsiniz.
  • Espanyols volar bitkisel damla 20 ml orgazm kolaylığını artırır ve hiç bir yan etkisi yoktur.